Už 26 let se staráme o bezbolestnou chůzi našich klientů

Kupte si náš podoskop

Náš koncept je vhodný pro lékaře, podology, ortopedy, fyzioterapeuty, prodejny obuvi, prodejny rehabilitačních pomůcek, kliniky s celostním zaměřením léčby a jiné.

Jsme otevřeni spolupráci po celé České republice a v zahraničí.  

Staňte se našimi partnery

V rámci spolupráce nabízíme prodej diagnostického přístroje – podoskopu a následnou distribuci ortopedických vložek na míru.

Zakoupením přístroje – diagnostického systému od nás získáváte veškeré náležitosti potřebné k okamžitému a řádnému fungování – provozování diagnostik chodidel a objednávek ortopedických vložek.

Aktivační poplatek a zaškolení jedné osoby je zahrnut do prodejní ceny diagnostického systému. Kontaktujte nás pro více informací.

Specifika podoskopu

Podoskop umožňuje diagnostiku chodidel všech věkových kategorií. 

Měří rozptyly tlaků při došlapu na diagnostickém přístroji. Umožňuje snímat tlakovou mapu, která zobrazuje největší nebo nerovnoměrně rozložené zátěže chodidla, rozsah příčně nebo podélně ploché nohy. V barevném termo spektru zobrazuje pokles kleneb v procentech a další a jiné odchylky fyziologického stavu. Je to plně automatický termoscanner. Má celkem 3 termokamery v dynamickém režimu snímající pozici a zátěže na paty, Achillovy šlachy, lýtkové svaly.

Spolu s dodávaným přístrojem zajišťujeme přístup a konfiguraci do online objednacího programu napojeného přímo na výrobu ortopedických vložek.

Dohromady tento diagnostický systém  umožňuje plnohodnotné vyšetření klienta s vytvořením a uložením snímku, který může sloužit jako podklad k objednávce a výrobě ortopedických vložek na míru. Důležitým aspektem je u pořízených snímků možnost porovnávání snímku v průběhu dalších návštěv klientů v rozhraní online diagnostického programu. Je tedy možné od prvního vyšetření klienta kdykoli porovnávat snímky a vyhodnocovat  eventuálně zlepšení chodidel.

Diagnostický program také umožňuje zobrazení snímku chodidel ve 3D.

Zaškolení se týká obsluhy programu, zaměřování ort. vložek, materiálů a dalších specifik ohledně obuvi klientů, typů chodidel, specifického zaměřování a jiné.

Průběžné dotazy, krátké konzultace a nejasnosti jsou bezplatné v průběhu spolupráce a vnímáme je jako přínosné a nutné pro udržení kvality služby a nabízených ort. vložek.

Systém objednávání ortopedických vložek 

Vše je plně automatické a flexibilní. Po diagnostice / vyšetření klienta lze objednávku hned poslat a to přes online rozhraní diagnostického programu do výroby. 

Dodací lhůta ortopedických vložek je od momentu odeslání objednávky přibližně 10 – 12 pracovních dní.

Mimo jiné a v rámci našeho konceptu pro naše partnery a klienty zabezpečujeme celé portfolio obuvi, která je kompatibilní s našimi ortopedickými vložkami.

Jedná se o obuv vycházkovou nebo pantoflovou, kde je původní standardní stélka nahraditelná naší ortopedickou vložkou na míru. 

Pro klienty lze objednávat současně ortopedické vložky + obuv jako set.

Pro dětské klienty nabízíme speciální léčebnou supinační dětskou obuv. 

Jedná se o obuv šitou ručně obuvníkem specialistou. Je určena k prevenci a také pro děti s pronací chodidel a valgozitou kolen.

Naši partneři

esthesia.cz
Opletalova 1013/59,
Praha 1

Libelle.cz
Královická 15,
Praha 10

Pedicentrum.sk
Republiky 1041/30,
Žilina (Slovensko)

Tvojenohy.cz
Dolní č.p. 3088,
Havlíčkův Brod

Potřebujete se zeptat na něco dalšího?