FAQ

 

 

Často se nás ptáte,jestli lze uplatnit poukaz od lékaře na ortopedické vložky u nás.

Nespolupracujeme se žádnou ze zdravotních pojišťoven. Klienti si hradí vyšetření, ortopedické vložky na míru.

 

Ortopedické vložky na předpis se obvykle vyrábí podle otisku Vašich chodidel nebo po vyšetření na plantoskopu a jsou vyrobeny tak, aby kopírovaly pozici klenby, a tedy to nijak zásadně nemůže mít žádný významný efekt léčby. Ortopedické vložky, které jsou takto vyrobeny Vaše nohy neléčí, a též nedostatečně kompenzují.

V naší praxi se denně setkáváme s klienty po nošení ortopedických vložek na předpis a na míru, kdy je klienti nosili i několik let. Už při první návštěvě klienta a kontrole stavu chodidel je zřejmé, že k žádné významné korekci chodidel nedošlo, a že se stav chodidel nezlepšil.

U nás při vyšetření používáme optickou podografii - termografický přístroj, kterým vyšetříme stav příčné a podélné klenby, zatížení paty a prstů, pronaci kotníků apod. Naše ort. vložky Vaše chodilo nepodepírají, nýbrž správnou stimulací tvarují klenbu, upravují odval nohy od paty -  biomechanickou sílu, korigují chodidla a správné zapojení svalů.

Proto v současné době dosahujeme prokazatelně nejlepších výsledků léčby.

 

Pro informaci také uvádím, že je možné u nás uplatnit celou řadu zaměstnaneckých benefitů jako např. Benefit plus, Benefity a.s., Sodexo, Edenred, Benefitka, UP Čr.

V případě, že se rozhodnete pro vyšetření u nás, budeme rádi a níže posílám odkaz na náš 

 Online kalendář

Jaká je efektivita při nošení ortopedických vložek?

Již po nošení prvního páru ortopedických vložek se efektivita léčby pohybuje běžně mezi 40 - 60 %,

což klient vnímá pozitivně.

   Jaké jsou léčebné výsledky?

60 – 90% léčebný efekt a zlepšení stavu chodidel po 9 – 12 měsících pravidelného nošení vložek PEDIPLUS !!!