Naše ort. vložky aktivně upravují biomechaniku tzn. že aktivně léčí a korigují chodidlo

Naše ort. vložky mají kromě jiného vyměkčené přednoží a patu

Naše ort. vložky se vyrábí z různých materiálů podle účelu tzn. pro běžné nošení nebo jiné pro aktivní nebo rekreační sport

Aktivním nošením našich ort. vložek se Vaše chodidla léčí a korigují což můžeme prokázat

Během naší dlouholeté praxe v podologii vnímáme nabídky ortopedických vložek na míru u konkurenčních firem a na základě našich zkušeností dnes víme proč jsou naše ortopedické vložky nejvíc efektivní v léčbě.

..

Úprava biomechaniky

Žádné jiné ort. vložky na českém trhu (kromě těch, které vyrábí stejný výrobce) neupravují biomechaniku, tj. nenutí chodidlo do správné pozice působením biomechanické sily. Většinu z nich vnímáme jako kompenzační podpěru pro chodidlo.

..

Vyměkčení předloží a paty

Drtivá většina ortopedických vložek na míru nemá dostatečné vyměkčení přednoží a paty. Jsou převážně tvrdé a tuhé a pro potřeby citlivého chodidla je to spíš ke škodě než k užitku. Naše ortopedické vložky s dostatečným vyměkčením v kombinaci se specifickou modulací a speciálními materiály chodidlo nejen korigují a léčí, ale také prospívají chodidlu a umocňují efekt léčby.

..

Ortopedické vložky podle účelu

U jiných ortopedických vložek na míru sa častokrát neřeší k jakému účelu by měli ort. vložky sloužit. Většinou se nerozlišují účel typu ort. vložka pro chůzi, treková nebo sportovní (běžecká a jiné.). Používají se stejné materiály pro všechny potřeby chodidla. A přitom z praxe víme, že ort. vložky kupříkladu tenisová nebo fotbalová musí mít zákonitě jiné požadavky materiálového a funkčního charakteru než ort. vložky na doma, kde je pohybu chodidla minimální. U nás rozlišujeme všechny atributy a nabízíme ortopedické vložky různého charakteru.

..

Prokazatelné výsledky léčby

Rádi se se zájemci podělíme o výsledky léčby u klientů po nošení našich ort. vložek. Vrací se k nám klienti , kteří to byly vyzkoušet i jinde a z toho vyvozujeme, že u jiných ort. vložek nebo u ort. vložek na předpis nedochází k dostatečné léčbě a o korekci ani nemluvě. Nezlešuje se příčně a podélně plochá noha v podstatě se s chodidly nic zásadního neděje. Ve  všeobecné rovině dochází ke zlepšení u ...................... 

vlcsnap-00019.jpg

Magické pouště

Maroko

4.11.–5.12.

$600

ortopedické vložky na míru do sportovní obuvi.jpeg

Exotická města

Brazílie

4.11.–5.12.

$600

Ortopedické vložky STANDARD
Ortopedické vložky STANDARD

Jsou to vysoce kvalitní ortopedické vložky, které lze nosit ve většině obuvi. Vrchní materiál se může lišit v souvislosti s požadavky klientů. Jsou z naší nabídky ortopedických vložek nejžádanější a nejoblíbenější. Cena je 1390 Kč bez DPH.

press to zoom
Ortopedické vložky PREMIUM
Ortopedické vložky PREMIUM

Od ortopedických vložek STANDARD se liší ultra tenkostí a proto jsou vhodné k nošení v nízké obuvi. U těchto vložek jsou použity nejnovější, materiály. Cena je 1825 Kč bez DPH.

press to zoom
Sportovní ortopedické vložky
Sportovní ortopedické vložky
press to zoom
Dětské ortopedické vložky
Dětské ortopedické vložky
press to zoom

Polyfoam- speciální kompozit

Měkká pěna, která poskytuje maximální komfort při došlapu. 

U ortopedických vložek se používá například jako základová, nebo vrchní vrstva. Je doporučována pro děti, a též u dospělých zejména v případech vyšší potivostí nohou, u bolestivých metatarzů ( přednoží), patní ostruha,  periostitis(bolavá pata) a jiné.

Bio kůže

Hovězí kůže ve špičkové kvalitě, vložky s tímto materiálem se dopororučují převážně klientům s citlivou pokožkou nohou.

Noene®

Nejnovější Hi-Tech materál  (tzv. Shock absorbent materiál) byl vyvinut a testován ve spolupráci s maďarskými vrcholovými sportovci. Je oceňován pro svou vyšší tvarovou stálost kde nedochází k elastickým deformacím. Tento pružný materiál má schopnost absorbovat nárazy téměř dokonale a má ideální schopnost tlumit mechanické vibrace.

 

Laticell pěna

Vyměkčovací pěna pro místa s velkým zatížením na chodidle metatarzus ( přednoží, pata )

Kůže

Hovězí useň. Dostupná ve dvou barevných provedeních - přírodní a černá 

Please reload