Ortopedické vložky STANDARD
Ortopedické vložky STANDARD

Jsou to vysoce kvalitní ortopedické vložky, které lze nosit ve většině obuvi. Vrchní materiál se může lišit v souvislosti s požadavky klientů. Jsou z naší nabídky ortopedických vložek nejžádanější a nejoblíbenější. Cena je 1390 Kč bez DPH.

Ortopedické vložky PREMIUM
Ortopedické vložky PREMIUM

Od ortopedických vložek STANDARD se liší ultra tenkostí a proto jsou vhodné k nošení v nízké obuvi. U těchto vložek jsou použity nejnovější, materiály. Cena je 1825 Kč bez DPH.

Sportovní ortopedické vložky
Sportovní ortopedické vložky
Dětské ortopedické vložky
Dětské ortopedické vložky

Polyfoam- speciální kompozit

Měkká pěna, která poskytuje maximální komfort při došlapu. 

U ortopedických vložek se používá například jako základová, nebo vrchní vrstva. Je doporučována pro děti, a též u dospělých zejména v případech vyšší potivostí nohou, u bolestivých metatarzů ( přednoží), patní ostruha,  periostitis(bolavá pata) a jiné.

Bio kůže

Hovězí kůže ve špičkové kvalitě, vložky s tímto materiálem se dopororučují převážně klientům s citlivou pokožkou nohou.

Noene®

Nejnovější Hi-Tech materál  (tzv. Shock absorbent materiál) byl vyvinut a testován ve spolupráci s maďarskými vrcholovými sportovci. Je oceňován pro svou vyšší tvarovou stálost kde nedochází k elastickým deformacím. Tento pružný materiál má schopnost absorbovat nárazy téměř dokonale a má ideální schopnost tlumit mechanické vibrace.

 

Laticell pěna

Vyměkčovací pěna pro místa s velkým zatížením na chodidle metatarzus ( přednoží, pata )

Kůže

Hovězí useň. Dostupná ve dvou barevných provedeních - přírodní a černá 

Please reload