Naše ort. vložky aktivně upravují biomechaniku tzn. že aktivně léčí a korigují chodidlo

Naše ort. vložky mají kromě jiného vyměkčené přednoží a patu

Naše ort. vložky se vyrábí z různých materiálů podle účelu tzn. pro běžné nošení nebo jiné pro aktivní nebo rekreační sport

Aktivním nošením našich ort. vložek se Vaše chodidla léčí a korigují což můžeme prokázat

Během naší dlouholeté praxe v podologii vnímáme nabídky ortopedických vložek na míru u konkurenčních firem a na základě našich zkušeností dnes víme proč jsou naše ortopedické vložky nejvíc efektivní v léčbě.

ortopedicke vlozky MIAMI_edited.jpg

Přestavba

Na tomto místě můžete lidem říct něco o tom, co děláte, a o vaší službě.

diabetické_vložky_DENVER.jpg

Přestavba

Na tomto místě můžete lidem říct něco o tom, co děláte, a o vaší službě.

sportovní ortopedické vložky detail_edited_edited.jpg

Přestavba

Na tomto místě můžete lidem říct něco o tom, co děláte, a o vaší službě.

slide_04-en

slide_04-en

obrazek 7

obrazek 7

obrazek 9

obrazek 9

obrazek 10

obrazek 10

vyroba 9

vyroba 9

Úprava biomechaniky

Žádné jiné ort. vložky na českém trhu (kromě těch, které vyrábí stejný výrobce) neupravují biomechaniku, tj. nenutí chodidlo do správné pozice působením biomechanické sily. Většinu z nich vnímáme jako kompenzační podpěru pro chodidlo.

Vyměkčení předloží a paty

Drtivá většina ortopedických vložek na míru nemá dostatečné vyměkčení přednoží a paty. Jsou převážně tvrdé a tuhé a pro potřeby citlivého chodidla je to spíš ke škodě než k užitku. Naše ortopedické vložky s dostatečným vyměkčením v kombinaci se specifickou modulací a speciálními materiály chodidlo nejen korigují a léčí, ale také prospívají chodidlu a umocňují efekt léčby.

Ortopedické vložky podle účelu

U jiných ortopedických vložek na míru sa častokrát neřeší k jakému účelu by měli ort. vložky sloužit. Většinou se nerozlišují účel typu ort. vložka pro chůzi, treková nebo sportovní (běžecká a jiné.). Používají se stejné materiály pro všechny potřeby chodidla. A přitom z praxe víme, že ort. vložky kupříkladu tenisová nebo fotbalová musí mít zákonitě jiné požadavky materiálového a funkčního charakteru než ort. vložky na doma, kde je pohybu chodidla minimální. U nás rozlišujeme všechny atributy a nabízíme ortopedické vložky různého charakteru.

Prokazatelné výsledky léčby

Rádi se se zájemci podělíme o výsledky léčby u klientů po nošení našich ort. vložek. Vrací se k nám klienti , kteří to byly vyzkoušet i jinde a z toho vyvozujeme, že u jiných ort. vložek nebo u ort. vložek na předpis nedochází k dostatečné léčbě a o korekci ani nemluvě. Nezlešuje se příčně a podélně plochá noha v podstatě se s chodidly nic zásadního neděje. Ve  všeobecné rovině dochází ke zlepšení u ......................