Založení karty klienta 

Vyšetření, diagnostika chodidel vyžaduje krátkou registraci klienta.

Pořízení snímku chodidel termokamerou

Klient se postaví bosými nohami na skleněnou plochu bezpečnostního skla podoskopu (diagnostický a měřící přistroj), který je opatřen speciální termokamerou a je certifikován pro bezpečné zatížení do 500 Kg.

Proces zpracování snímku

Nejprve je vytvořen snímek v černo-bílé barvě, kde můžeme přesně definovat místa s nejvyšším zatížením a též poklesy kleneb a rozptyly tlaků na nášlapné ploše. Po nasnímání chodidel v diagnostickém programu supORTH je možno chodidla zobrazit také v dalších dvou barevných spektrech. 

Tato tlaková mapa slouží k posouzení stavu chodidel(kleneb)a pro následnou ruční výrobu individuálních ortopedických vložek.

Součástí vyšetření je podologická konzultace, která trvá 30 až 45 minut

Neadekvátní rozložení síly došlapu z tlakové mapy nám jasně napovídá o konkrétním problému nejen s chodidly, ale též o „řetězení tohoto problému“

na určitou část těla.To má za následek větší přetěžování a opotřebení kloubů, menisků, páteře, plotýnek apod.

3D zobrazení

Snímek chodidel je možné zobrazit také ve 3D zobrazení. 

Návrh ortopedických vložek

Korekční moduly jsou přesně navrženy tak, abychom nasměřovali působení síly v nové korekční linii.Tyto moduly se zde nepokládají podle síly došlapu.Podstatou ortotické léčby našimi individuálními ortopedickými vložkami je korekce nesprávného došlapu chodidla a tím úprava celkové statiky těla.

Výroba

Ortopedické vložky jsou zkušenými techniky sestavovány ručně a ve vysokém standardu.Každý pár ortopedických vložek prochází kontrolou přesnosti kladení korekčních modulů.Termín dodání ortopedických vložek je zhruba 1-2 týdny.

Please reload

Počítačové vyšetření chodidel krok za krokem.

 

Neexistuje stejný pár vložek ! 

Každá jedna ortopedická vložka z páru má individuální modulární vazbu, díky které dochází k dynamické korekci chodidel se skvělými léčebnými výsledky.